AMPLIFICATOR DE FORȚĂ 5800NM
-
242,79 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Dimensiunea capacului: | 17-41 mm |
| Dimensiunea suportului de scule: | 1" (25.4 mm) |
| Ieșire de cuplu: | 5800 Nm |
| Lungime: | 380 mm |
| Raportul pârghiei: | 1:66 |
| Aplicație: | przemysł|serwisy ogólnomechaniczne|podnoszenie momentu odkręcającego do połączeń gwintowych |
| Conținutul trusei: | mechaniczny wzmacniacz momentu|wałek pomocniczy|nasadka sześciokątna x 2 (32 mm, 33 mm) |
| Finisaj de suprafață: | fosfatowana |
| Masa: | 7 kg |
| Numărul de piese din set: | 4 |
