CHEIE TUBULARĂ TORX 1/2''- E 14
-
3,98 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametrul exterior al capacului: | 16.3 mm |
| Dimensiunea capacului: | E14 |
| Dimensiunea suportului de scule: | 1/2" (12.7 mm) |
| Lungime: | 38 mm |
| Material: | CrV 50BV30 |
| Numărul de magneți: | 2124 |
| Tip prize: | Torx |
| Diametrul capacului cu șoferul: | 21.8 mm |
| Finisaj de suprafață: | chromowana|satynowa|polerowana |
