CHEIE INELARĂ SEMIDESCHISĂ 13X14MM
-
8,65 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Grosimea cheii mai mare: | 10.5 mm |
| Lungime totală: | 175 mm |
| Mărimea: | 13x14 mm |
| Material: | CrV 6140 |
| Tip de cheie inelară: | sześciokątny |
| Aplicație: | warsztat |
| Finisaj de suprafață: | chromowana|polerowana |
| Finisaj pentru cap: | polerowana |
| Grosimea cheii inelare mai mică: | 9.6 mm |
| Lățimea exterioară a cheii inelare mai mari: | 27.3 mm |
| Lățimea exterioară a cheii inelare mai mici: | 26.3 mm |
| Lățimea interioară a cheii inelare mai mari: | 10.7 mm |
| Lățimea interioară a cheii inelare mai mici: | 9.6 mm |
| Tip: | półotwarty |
| Unghiul de înclinare a capului: | 15 ˚ |
