REFLECTOR LED SMD, 50W, 4750LM, CU SENZOR DE MIȘCARE
-
135,18 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | I |
| Frecvență: | 50/60 Hz |
| Iluminare de fundal: | 230 V a.c. |
| Înălțime minimă de montare: | 3 m |
| Lungimea cablului: | 0.25 m |
| Material: | aluminium |
| Material abajur: | szkło hartowane |
| Nivel de securitate: | IP54 |
| Putere: | 50 W |
| Rezistență la șocuri: | czarny |
| Stand / trepied: | nie |
| Timp de întârziere senzor: | 10 ± 5 ÷ 300 ± 60 s |
| Tip: | SMD LED |
| Un senzor de mișcare: | tak |
| Unghiul de detectare a senzorului: | 120 ˚ |
| Zona secțiunii transversale a conductorului: | 3Gx1 mm² |
| Dimensiuni: | 232x248.5x37 mm |
| Factor de putere: | 0.9 |
| Flux luminos: | 4750 lm |
| Indicele de redare a culorii CRI Ra: | ≥ 80 |
| Masa: | 1 kg |
| Raza de detectare a senzorului: | 10 ± 2 m |
| Sursa de lumina: | 75 LED |
| Temperatura de culoare: | 6500 K |
| Tipul de izolație a firului: | H05RN-F |
| Vitalitate: | 30000 h |
