FLOODLIGHT SMD LED 30W 2850LM
-
63,72 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | I |
| Frecvență: | 50/60 Hz |
| Iluminare de fundal: | 230 V a.c. |
| Înălțime minimă de montare: | 3 m |
| Lungimea cablului: | 0.25 m |
| Material: | aluminium |
| Material abajur: | szkło hartowane |
| Nivel de securitate: | IP65 |
| Putere: | 30 W |
| Rezistență la șocuri: | czarny |
| Stand / trepied: | nie |
| Tip: | SMD LED |
| Un senzor de mișcare: | nie |
| Zona secțiunii transversale a conductorului: | 3Gx1 mm² |
| Dimensiuni: | 181x169.5x32 mm |
| Factor de putere: | 0.9 |
| Flux luminos: | 2850 lm |
| Indicele de redare a culorii CRI Ra: | ≥ 80 |
| Masa: | 0.6 kg |
| Sursa de lumina: | 45 LED |
| Temperatura de culoare: | 6500 K |
| Tipul de izolație a firului: | H05RN-F |
| Vitalitate: | 30000 h |
