MASINA DE INFILETAT CU PERCUTIE, 12V,90N
-
221,45 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | III |
| Comutator de sens de rotație: | tak |
| Comutator mod: | nie |
| Cuplu: | 90 Nm |
| Dimensiunea suportului de scule: | 1/4" (6.3 mm) |
| Frână ax: | nie |
| Iluminare de fundal: | 12 V d.c. |
| Iluminatul locului de muncă: | tak |
| Nivel de securitate: | IP20 |
| Perforat: | 102.37 ± 3.0 dB(A) |
| Presiunea sonoră: | 91.37 ± 3.0 dB(A) |
| Timp de incarcare: | 5-7 h |
| Tip baterie: | Li-Ion |
| Tip suport de scule: | sześciokątny |
| Viteza reglabila electronic: | tak |
| Accident vascular cerebral: | tak |
| Capacitatea bateriei: | 2000 mAh |
| Conținutul trusei: | zakrętarka|końcówka śrubokrętowa x3 L=50 mm |
| Indicator de încărcare a bateriei: | tak |
| Intărit: | 0-2300 min⁻¹ |
| Masa: | 0.8 kg |
| Numărul de baterii din set: | 1 |
