CRIC CUTIE VITEZE, 500KG, 1140-1945MM
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Capacitate de ridicare: | 500 kg |
| Material: | blacha stalowa |
| Materialul roții: | stal |
| Numărul de roți: | 4 |
| Aplicație: | do prac ze skrzynią biegów, rurami wydechowymi, silnikiem, zawieszeniem itp. w samochodach osobowych |
| Colică: | tak |
| Finisaj de suprafață: | lakierowana |
| Masa: | 24 kg |
| Raza de ridicare: | 1140-1945 mm |
