CIRCULAR DISC DIAMANTAT,1700W,125mm
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Adâncimea de tăiere: | 0-28 mm |
| Clasa de izolare electrica: | II |
| Diametrul exterior al discului: | 125 mm |
| Diametrul interior al discului: | 22.2 mm |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Grosimea discului: | 1.9 mm |
| Iluminare de fundal: | 230 V a.c. |
| Nivel de securitate: | IPX0 |
| Perforat: | 112.88 ± 3.0 dB(A) |
| Presiunea sonoră: | 101.88 ± 3.0 dB(A) |
| Putere: | 1700 W |
| Conținutul trusei: | bruzdownica|tarcza diamentowa x2|klucz do wymiany tarcz |
| Intărit: | 4000 min⁻¹ |
| Laser: | nie |
| Lățimea de tăiere: | 14|19|29 mm |
| Masa: | 5.1 kg |
