ȘURUBELNIȚĂ CU ACUMULATOR LI-ION, 10,8V, 16NM + ACCESORII
-
235,47 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | III |
| Comutator de sens de rotație: | tak |
| Comutator mod: | tak |
| Cuplu: | 16 Nm |
| Dimensiunea suportului de scule: | 0.8-10 mm |
| Frână ax: | tak |
| Iluminare de fundal: | 10.8 V d.c. |
| Iluminatul locului de muncă: | tak |
| Nivel de securitate: | IP20 |
| Perforat: | 77.9 ± 3.0 dB(A) |
| Presiunea sonoră: | 66.9 ± 3.0 dB(A) |
| Timp de incarcare: | 1 h |
| Tip baterie: | Li-Ion |
| Tip suport de scule: | samocentrujący |
| Viteza reglabila electronic: | tak |
| Capacitatea bateriei: | 1300 mAh |
| Conținutul trusei: | wiertarko-wkrętarka|wiertło x6 (1.5 mm, 2.5 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm)|końcówka śrubokrętowa x6 (płaskie: 5 mm, 6mm; Phillips (PH): PH1, PH2; Pozidriv (PZ): PZ1, PZ2; L=25 mm)|uchwyt do koń |
| Încărcare rapidă: | tak |
| Indicator de încărcare a bateriei: | nie |
| Intărit: | 0-350 / 0-1300 min⁻¹ |
| Masa: | 0.8 kg |
| Numărul de baterii din set: | 1 |
