APARAT SUDURA INVERTOR MMA IGBT 180A
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Alimentat cu generator: | tak |
| Clasa de izolare a bobinajului: | H |
| Clasa de izolare electrica: | I |
| Curent constant de sudare: | tak |
| Curent de sudare: | 180 A |
| Diametrul electrodului: | 1.6-5 mm |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Funcție de protecție la scurtcircuit: | tak |
| Iluminare de fundal: | 230 V a.c. |
| Metoda de sudare: | MMA |
| Nivel de securitate: | IP21S |
| Stabilizarea arcului: | tak |
| Tipul aparatului de sudura: | IGBT |
| Aplicație: | spawanie elektrodami otulinowymi stali, stali nierdzewnej, żeliwa, miedzi, aluminium i in. |
| Ciclul de funcționare: | 60 % |
| Conținutul trusei: | spawarka|zacisk spawalniczy|uchwyt spawalniczy|przewód zasilający 1.8 m|przewód masowy 1.2 m|przewód spawalniczy|szczotka z młotkiem do usuwania żużlu|pasek naramienny |
| Dimensiuni: | 320x200x145 mm |
| Masa: | 5.6 kg |
| Protecție la supraîncălzire: | tak |
