BATERIE LAVOAR ''BURGOS''
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Curățare inteligentă: | tak |
| Dimensiune ERGO: | tak |
| Instrument Smart: | tak |
| Material: | mosiądz |
| Rezistență la șocuri: | chrom |
| Conținutul trusei: | bateria|zestaw mocujący do montażu bez narzędzi|wężyk przyłączeniowy z uszczelkami x2|narzędzie ułatwiające montaż wężyka i serwisowanie aeratora|ściereczka do pielęgnacji powierzchni chromo |
| Corp: | jednouchwytowy |
| CORP CURAT: | tak |
| CORUNDox: | tak |
| ECOstart: | tak |
| Gama duzei: | 12.6 cm |
| Înălţime: | 16.8 cm |
| Înălțimea becului: | 10 cm |
| NANOcave: | tak |
| Piulita smart: | tak |
| Seria: | Burgos |
