CIOCAN DE LIPIT 40W
-
30,56 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | I |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Iluminare de fundal: | 230 V a.c. |
| Putere: | 40 W |
| Temperatura vârfului: | 400 ˚C |
| Dimensiunile vârfului: | Ø5x70 mm |
| Masa: | 0.22 kg |
| Timp de încălzire: | 5-10 min |
