BLENDER PENTRU SMOOTHIE 300W
-
157,07 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Capacitate sticle: | 0.4|0.57 l |
| Capacitate ulcior: | 1 l |
| Clasa de izolare electrica: | II |
| Frecvență: | 50/60 Hz |
| Funcții: | blendowanie |
| Iluminare de fundal: | 220-240 V a.c. |
| Lungimea cablului: | 1 m |
| Material lamei: | stal nierdzewna |
| Materialul carcasei: | ABS |
| Numărul de niveluri de viteză: | 2|tryb pulsacyjny |
| Numărul de ventuze: | 4-ramienne |
| Panou de control digital: | nie |
| Putere: | 300 W |
| Conținutul trusei: | blender|dzbanek z pokrywką|butelka z zakrętką x2|ostrze |
| Dimensiunile ext ale dispozitiv gata de funcționare ca blender: | 120x120x325 mm |
| Masa: | 0.9 kg |
