BLENDER CU ACCESORII 4 ÎN 1, 700W
-
191,04 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Bateți materialul: | stal nierdzewna |
| Capacitate container: | 0.5 l |
| Capacitate sticle: | 0.6 l |
| Capacitatea mixerului: | 0.5 l |
| Clasa de izolare electrica: | II |
| Frecvență: | 50/60 Hz |
| Funcții: | blendowanie|szatkowanie|ubijanie piany|przygotowywanie napojów |
| Iluminare de fundal: | 220-240 V a.c. |
| Lungimea cablului: | 1.1 m |
| Material lamei: | stal nierdzewna |
| Material sticle: | tritan wolny od BPA |
| Materialul carcasei: | ABS |
| Nivel de securitate: | IPX0 |
| Numărul de niveluri de viteză: | turbo |
| Numărul de ventuze: | 4-ramienne |
| Panou de control digital: | nie |
| Putere: | 700 W |
| Reglarea vitezei: | tak |
| Conținutul trusei: | blender|pojemnik|malakser z ostrzem|butelka z ostrzem i zakrętką|ostrze|trzepaczka|podstawka na ostrze i trzepaczkę |
| Dimensiunile exterioare ale dispozitivului gata de funcționare: | 205x55 mm |
| Masa: | 0.6 kg |
| Putere maxima: | 1100 W |
