FRITEUZĂ AER CALD, 5,2L, 1800W
-
491,20 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Acoperire antiaderent: | tak |
| Capacitate coș: | 5.2 l |
| Clasa de izolare electrica: | I |
| Frecvență: | 50/60 Hz |
| Funcții: | rozmrażanie|podgrzewanie|pieczenie|smażenie|grillowanie |
| Iluminare de fundal: | 220-240 V a.c. |
| Lungimea cablului: | 1 m |
| Panou de control digital: | tak |
| Putere: | 1800 W |
| Reglarea temperaturii: | tak |
| Timpul de lucru: | 0-60 min |
| Viteza de masurare: | LCD |
| Capacitate bol: | 8 l |
| Conținutul trusei: | frytkownica beztłuszczowa|rondel do pieczenia chleba|patelnia do pizzy|przegroda do potraw |
| Dimensiunile exterioare ale dispozitivului gata de funcționare: | 310x380x365 mm |
| Interval de temperatură de funcționare: | 80~200 ˚C |
| Masa: | 5.3 kg |
| Pornire/oprire automată: | tak |
| Programe: | frytki|żeberka|krewetki|ciasto|drób|mięso|ryba |
| Protecție la supraîncălzire: | tak |
| Se poate spăla în mașina de spălat vase: | tak |
| Semnal sonor: | tak |
| Setarea orei (temporizator): | tak |
