FRITEUZĂ AER CALD, 2,4L 1300W
-
347,08 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Acoperire antiaderent: | tak |
| Capacitate coș: | 2.4 l |
| Clasa de izolare electrica: | I |
| Frecvență: | 50-60 Hz |
| Funcții: | rozmrażanie|podgrzewanie|pieczenie|smażenie|grillowanie |
| Iluminare de fundal: | 220-240 V a.c. |
| Lungimea cablului: | 1 m |
| Panou de control digital: | tak |
| Putere: | 1300 W |
| Reglarea temperaturii: | tak |
| Timpul de lucru: | 0-60 min |
| Viteza de masurare: | LCD |
| Capacitate bol: | 3.2 l |
| Dimensiunile exterioare ale dispozitivului gata de funcționare: | 270x320x300 mm |
| Interval de temperatură de funcționare: | 80~200 ˚C |
| Masa: | 3.5 kg |
| Pornire/oprire automată: | tak |
| Programe: | frytki|żeberka|ryba|ciasto|drób|mięso|nastawy ręczne |
| Protecție la supraîncălzire: | tak |
| Se poate spăla în mașina de spălat vase: | tak |
| Semnal sonor: | tak |
| Setarea orei (temporizator): | tak |
