ASPIRATOR CU ACUMULATOR 120W, 22.2V, 2200MAH
-
394,61 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Capacitatea recipientului de praf: | 1 l |
| Clasa de izolare electrica: | II |
| Iluminare de fundal: | 22.2 V d.c. |
| Panou de control digital: | nie |
| Presiune: | 7 kPa |
| Putere: | 120 W |
| Puterea periei turbo: | 15 W |
| Timp de incarcare: | 4-5 h |
| Timpul de lucru: | 25-35 min |
| Tip: | bezworkowy|cyklonowy |
| Tip baterie: | Li-Ion |
| Tip filtru: | filtr wydechowy HEPA H13 |
| Capacitatea bateriei: | 2200 mAh |
| Conținutul trusei: | odkurzacz|metalowa rura 66 cm|turbo szczotka|szczotka szczelinowa 3w1|stacja dokująca |
| Încărcător: | sieciowa 100-240V~ 50/60Hz |
| Indicator de încărcare a bateriei: | tak |
| Masa: | 0.8 kg |
| Mod de operare: | max|eco |
| Rebobinare automată a cablului: | nie |
