ASPIRATOR VERTICAL, 800W, 1,5L
-
263,29 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Capacitatea recipientului de praf: | 1.5 l |
| Clasa de izolare electrica: | II |
| Clasa de performanta la curatarea covoarelor: | E |
| Clasa de performanță pentru curățarea podelelor dure: | A |
| Consumul anual de energie: | 28.9 kWh/rok |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Iluminare de fundal: | 220-240 V a.c. |
| Lungimea cablului: | 4.8 m |
| Panou de control digital: | nie |
| Perforat: | 80 dB(A) |
| Presiune: | 16 kPa |
| Putere: | 800 W |
| Tip: | bezworkowy|cyklonowy |
| Tip filtru: | filtr wydechowy HEPA H13 |
| Clasa de eficienta energetica: | B |
| Clasa de reemisie de praf: | F |
| Conținutul trusei: | odkurzacz|szczotka do podłóg i dywanów z przełącznikiem|turbo szczotka|szczotka z włosiem|mała szczotka|końcówka szczelinowa|przejściówka z końcówki płaskiej na okrągłą| wąska ssawka x8|węży |
| Masa: | 1 kg |
| Rebobinare automată a cablului: | nie |
