ARZĂTOR DE BURUIENI 850MM
-
64,95 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Dimensiune de filet: | 7/16" (11 mm) |
| Dimensiunea cupei pentru arzător: | 25 mm |
| Lungimea pistoletului (excluzând lungimea furtunului): | 850 mm |
| Numărul de cupe de arzător: | 1 |
| Putere: | 3 kW |
| Reglarea puterii flăcării: | tak |
| Tipul de gaz de alimentare: | propan|butan |
| Tipul recipientului de gaz: | jednorazowy|gwintowany| samouszczelniający|pod bezpośrednim ciśnieniem |
| Aplicație: | do usuwania chwastów, szczególnie w miejscach w których nie kosimy kosiarką np. przy ogrodzeniach, na alejkach między kamieniami Itp. |
| Aprindere piezo: | tak |
| Consumul de gaz: | 226 g/h |
| Conținutul trusei: | palnik|dysza |
| Temperatura flăcării: | maks. 1300 ˚C |
