ASPIRATOR AUTO, 100W, 12V
-
133,63 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | III |
| Iluminare de fundal: | 12 V d.c. |
| Lungimea cablului: | 2.6 m |
| Lungimea furtunului: | 0.7 m |
| Putere: | 100 W |
| Siguranță: | 6x30mm, 250V / 15A, BGDP |
| Tip: | cykloniczny|bezworkowy |
| Tip filtru: | HEPA |
| Tipul muncii: | na sucho|na mokro |
| Conținutul trusei: | odkurzacz|wąż elastyczny|końcówka wąska|końcówka do tapicerki|filtr|torba materiałowa |
| Dimensiuni: | 400x145x100 mm |
| Intrerupator: | tak |
| Masa: | 0.9 kg |
