Autofiletanta cu percutie SDS+,acumul18V
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | III |
| Comutator de sens de rotație: | tak |
| Comutator mod: | tak |
| Cuplu: | 14 Nm |
| Diametrul de gaurire in lemn: | 25 mm |
| Diametrul de gaurire in otel: | 10 mm |
| Dimensiunea suportului de scule: | 0.8-10 mm |
| Energia de impact: | 1.1 J |
| Frână ax: | nie |
| Funcții: | wkręcanie|wiercenie|wiercenie z udarem |
| Iluminare de fundal: | 18 V d.c. |
| Iluminatul locului de muncă: | tak |
| Nivel de securitate: | IPX0 |
| Perforat: | 98.43 ± 3.0 dB(A) |
| Presiunea sonoră: | 87.43 ± 3.0 dB(A) |
| Timp de incarcare: | 1 h |
| Tip baterie: | Li-Ion |
| Tip suport de scule: | SDS-Plus|samocentrujący |
| Viteza reglabila electronic: | tak |
| Accident vascular cerebral: | tak |
| Capacitatea bateriei: | 1500 mAh |
| Conținutul trusei: | wiertarko-wkrętarka|uchwyt wiertarski|wiertła do betonu SDS-Plus x3 (5 mm, 6 mm, 8 mm)|wiertła do metalu HSS TiN x3 (6 mm, 8 mm, 10 mm)|końcówka śrubokrętowa S2 x4 (Phillips (PH): PH1, PH2; |
| Diametrul de gaurire in beton: | 10 mm |
| Frecvența impactului: | 0-4300 min⁻¹ |
| Încărcare rapidă: | tak |
| Indicator de încărcare a bateriei: | nie |
| Intărit: | 0-900 min⁻¹ |
| Masa: | 1.1 kg |
| Numărul de baterii din set: | 2 |
