ASPIRATOR INDUSTRIAL, 15L, 1000W
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | II |
| Frecvență: | 50/60 Hz |
| Funcții: | dmuchawy |
| Iluminare de fundal: | 220-240 V a.c. |
| Lungimea cablului: | 4.5 m |
| Nivel de securitate: | IPX4 |
| Numărul de roți: | 4 |
| Putere: | 1000 W |
| Tip filtru: | gąbkowy |
| Tipul muncii: | na sucho|na mokro|workowy|bezworkowy |
| Vacuum de lucru: | 18 kPa |
| Colică: | tak |
| Conținutul trusei: | odkurzacz|wąż elastyczny|rura przedłużająca x2|końcówka wąska|końcówka szeroka|filtr |
| Masa: | 2.2 kg |
| Seria: | 15 l |
