ADAPTOR DE CĂLĂTORIE CU ÎMPĂMÂNTARE, EU - UK
-
26,79 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Actual: | 13 A |
| Material: | PC |
| Nivel de securitate: | IP20 |
| Putere: | 3250 W |
| Rezistență la șocuri: | biały |
| Siguranță: | 13A |
| Voltaj: | 250 V |
| Protectie copii: | tak |
| Sol: | tak |
| Tip: | Europa-UK |
| Tip priză: | F |
| Tip priză: | G |
