ADAPTOR DE CĂLĂTORIE CU ÎMPĂMÂNTARE, EU - USA
-
21,64 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Actual: | 15 A |
| Material: | PC |
| Nivel de securitate: | IP20 |
| Putere: | 1875 W |
| Rezistență la șocuri: | biały |
| Voltaj: | 125 V |
| Protectie copii: | tak |
| Sol: | tak |
| Tip: | Europa-USA |
| Tip priză: | F |
| Tip priză: | B |
