ADAPTOR DE CĂLĂTORIE CU ÎMPĂMÂNTARE, WORLD - EU
-
21,64 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Actual: | 10 A |
| Material: | PC |
| Nivel de securitate: | IP20 |
| Putere: | 2500 W |
| Rezistență la șocuri: | biały |
| Voltaj: | 250 V |
| Protectie copii: | tak |
| Sol: | tak |
| Tip: | Świat-Europa |
| Tip priză: | uniwersalne |
| Tip priză: | E & F |
