ASPIRATOR PENTRU CENUȘĂ 18L, 800W
-
185,72 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | II |
| Diametrul vârfului de aspirație: | 38 mm |
| Frecvență: | 50/60 Hz |
| Funcții: | dmuchawy |
| Iluminare de fundal: | 220-240 V a.c. |
| Lungimea cablului: | 3 m |
| Lungimea furtunului: | 1 m |
| Lungimea vârfului de aspirație: | 230 mm |
| Mâner: | tak |
| Material furtun: | metal |
| Material rezervor: | metal |
| Nivel de securitate: | IPX0 |
| Putere: | 800 W |
| Temperatura deșeurilor: | 40 ˚C |
| Tip filtru: | HEPA|filtr materiałowy |
| Tipul muncii: | na sucho |
| Vacuum de lucru: | 14 kPa |
| Aplicație: | oczyszczanie kominków, mis grilli z zimnego, suchego popiołu |
| Colică: | nie |
| Conținutul trusei: | odkurzacz do popiołu|wąż elastyczny|aluminiowa końcówka |
| Finisaj interior al furtunului: | ocynkowana |
| Masa: | 2.5 kg |
| Material vârf de aspirație: | aluminium |
| Seria: | 18 l |
