APARAT DE TĂIAT FAIANȚĂ L=400MM
-
84,86 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametrul barei: | 14 mm |
| Material: | stal|guma |
| Material lamei: | węglik wolframu |
| Tip rulment: | kulkowe |
| Unghiul tăieturii în plan orizontal: | 0 ˚ |
| Aplicație: | glazura |
| Conținutul trusei: | przyrząd do cięcia glazury|kątownik|kółko tnące |
| Dimensiunile bazei: | 590x150 mm |
| Dimensiunile roții de tăiere: | 15x6x1.5 mm |
| Grosimea farfuriei: | 14 mm |
| Lungimea de tăiere: | 400 mm |
| Masa: | 4.8 kg |
| Rulment: | tak |
