APARAT DE TĂIAT FAIANȚĂ L=300MM
-
39,35 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametrul barei: | 16 mm |
| Material: | stal|guma |
| Material lamei: | węglik wolframu |
| Unghiul tăieturii în plan orizontal: | 0 ˚ |
| Aplicație: | glazura |
| Conținutul trusei: | przyrząd do cięcia glazury|kątownik|kółko tnące |
| Dimensiunile bazei: | 435x140 mm |
| Dimensiunile roții de tăiere: | 15x6x1.5 mm |
| Grosimea farfuriei: | 16 mm |
| Lungimea de tăiere: | 280 mm |
| Masa: | 1.58 kg |
