ANTRENOR PNEUMATIC 1/2'' 68NM
-
138,11 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Cuplu: | 68 Nm |
| Diametrul interior al furtunului de alimentare cu aer: | 3/8" (9.5 mm) |
| Dimensiunea suportului de scule: | 1/2" (12.7 mm) |
| Lungime: | 254 mm |
| Perforat: | 102.0 ± 3.0 dB(A) |
| Presiunea sonoră: | 91.0 ± 3.0 dB(A) |
| Tip suport de scule: | zabierak |
| Conținutul trusei: | grzechotka pneumatyczna|złącze do węża |
| Intărit: | 0-160 min⁻¹ |
| Masa: | 1.1 kg |
