APARAT DE LIPIT CU GAZ, 3 ÎN 1
-
54,59 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Greutate cu rezervorul gol: | 60 g |
| Putere: | 25~80 W |
| Temperatura vârfului: | 450 ˚C |
| Timpul de lucru: | 60 min |
| Tipul de gaz de alimentare: | gaz do zapalniczek butan|gaz do zapalniczek propan-butan |
| Aplicație: | lutowanie cynowe|pirografia - wypalanie w drewnie|obkurczanie materiałów termokurczliwych|lutowanie rur Cu|odkręcanie zapieczonych śrub|rozmrażanie|gięcie i formowanie na ciepło|zgrzewanie i |
| Consumul de gaz: | 6.6 g/h |
| Seria: | 15 ml |
| Temperatura de suflare: | 600 ˚C |
| Temperatura flăcării: | 1300 ˚C |
